Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Уміння представляти проекти (презентації), звітувати, переконувати, якісно інформувати аудиторію є досить важливою складовою професіограми фахівців органів місцевого самоврядування. Презентація - спеціально організоване спілкування з аудиторією, мета якого переконати або спонукати її до певних дій.

Презентація може бути успішною і неуспішною. Успішна - це презентація, під час якої досягнуто поставлену мету; неуспішна -аудиторію не вдалося переконати, підсумком стало розчарування як аудиторії, так і презентатора.


Працівникам об'єднаних територіальних громад часто доводиться готувати і виголошувати публічні виступи як у межах своєї ради, так і поза нею. Ефективній підготовці сприяють засоби PowerPoint, що є складовою пакета Microsoft Office. Вони дають змогу за допомоги комп'ютера досить швидко підготувати набір слайдів, що супроводжує виступ.


Ці теми, а також інші секрети успішного лідерства громад вивчали сьогодні , 22 серпня 2017 року, представники ОТГ на тематичному тренінгу у Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia