Шаблоны для Joomla 3 здесь

На Дніпропетровщині стартував прес-тур для журналістів з Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Тернопільської та Донецької і Луганської (територій підконтрольних Україні) областей на тему: «Досвід реформ по-дніпропетровськи: енергоефективність, децентралізація, електронне врядування», який триватиме 28-29 серпня 2017.

 

 

Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування презентував учасникам прес-туру кращі практики децентралізації та розроблену Стратегію децентралізації регіону у 12 секторальних напрямах. Юрий Голик - як завжди - був неперевершений у своїх аргументах на користь децентралізації та результатів роботи у цьому напрямі Команда Валентина Резниченко. Наші гості булиприємно вражені стилем децентралізації по-дніпропетровськи - ми щедро ділилися досвідом. Ви ще не громада? Ми йдемо до вас!

У програмі прес-туру:
- Перша в Україні сонячна станція, як альтернативна енергетика (перша в Україні сонячна електростанція, яка має трекерну систему (селище Підгородне), дозволить зекономити близько півмільйона тонн вугілля на рік та уникнути викидів парникових газів).
- Слобожанська громада: лідер територіальних громад в Україні. Новий дитячий садок «Дивосвіт», будівництво сучасного спорткомплексу та дев’ятиповерхівки, ЦНАП, медичне обслуговування, світлі вулиці – Слобожанська об’єднана громада запрошує:))).
- Будівництво котельні на альтернативному паливі (третя за потужністю в країні сучасна котельня на альтернативному паливі у дніпровській лікарні №9, яку зводять без жодної копійки бюджетних коштів)
- зустріч з керівництвом Дніпропетровської ОДА. «Команда Валентина Резніченка – досягнення Дніпропетровщини у цифрах і фактах» (обговорення стану реформ на Дніпропетровщині; створення системи ProZorro, першого в Україні сільського ЦНАПу, Алеї пам’яті біля ОДА, ІТ-коворкінг-центру на базі НГУ, запровадження конкурсу стартапів тощо)
- Юрій Голик, радник голови Дніпропетровської ОДА з питань регіональних реформ (про стан реформ на Дніпропетровщині та про електронні реформи)
- Олена Тертишна, директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування (про перші результати децентралізації на Дніпропетровщині).


Далі буде:)

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia