Статьи и обзоры nachodki.ru

Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування спільно з Дніпропетровським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України, Дніпропетровською обласною радою та Департаментом освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, за сприяння Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO з 31 серпня по 7 жовтня пілотує регіональний навчальний дистанційний (електронний ) курс «Децентралізація: освітній простір громади», що відбудеться на веб-платформі СПІЛЬНОТА ПРАКТИК МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ http://udl.despro.org.ua/


Для реєстрації на курс необхідно:
• зайти за адресою http://udl.despro.org.ua/
• якщо Ви не є користувачем даної платформи, самостійно зареєструватися на веб-платформі СПІЛЬНОТА ПРАКТИК МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ http://udl.despro.org.ua/
Для самостійної реєстрації на веб-платформі зайдіть на сторінку Спільноти http://udl.despro.org.ua/. У правому верхньому куті цієї сторінки під кнопкою «Вхід» натисніть «Створити новий обліковий запис» та додайте інформацію про себе. При реєстрації користувача на зазначену Вами адресу електронної пошти відправляється інформаційний лист із проханням про підтвердження реєстрації. Лист містить безпечне посилання на сторінку, де користувач має підтвердити обліковий запис. У подальшому при вході в систему звіряються ім'я користувача і пароль із їхніми значеннями в базі даних системи. Доступ до електронного курсу, інформаційних ресурсів та спілкування без авторизації (ідентифікації користувача системою) неможливий.
! Увага: система не дозволяє реєструватися з адресами електронної пошти на російських доменах, таких як mail.ru, yandex.ru, rambler.ru, list.ru, bk.ru, inbox.ru. Рекомендація створити іншу електронну адресу на українських доменах.
Також система не реєструє корпоративні електронні адреси (адреси організацій), якщо за ними подається реєстрація більше однієї особи. Для успішного е-навчання рекомендується використовувати приватну електронну адресу кожному окремому учаснику.
Якщо Вам не вдасться зареєструватися на веб-платформі самостійно, прохання звертатися до адміністратора за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Якщо Ви вже є учасником спільноти, то потрібно просто зареєструватися на курс.
Зарахування на е-курс «Децентралізація: освітній простір громади» буде відкрито з 31 серпня з 06:00 години до 10 вересня 23.00.
Початок навчання за програмою курсу – 4 вересня.

• ЗАВДАННЯ КУРСУ – розвиток професійної компетентності та засвоєння знань про основи місцевого самоврядування, особливості реформування освітньої сфери, вироблення умінь і навичок, необхідних для професійного розвитку та ефективного виконання посадових обов’язків, здійснення професійної діяльності в умовах децентралізації влади та проведення інших системних реформ, а також об’єднання практиків місцевого самоврядування; надання можливості учасникам обговорювати найактуальніші питання професійної діяльності з колегами; забезпечення учасникам доступ до консультування з експертами; створення умови для генерування нових ідей у сфері розвитку освітнього простору громади.
Тривалість курсу: 4 тижні
При виникненні питань щодо реєстрації на е-платформі СПІЛЬНОТИ чи зарахуванні на е-курс звертатися за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia