Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Під час науково-практичної конференції, що проходить на Дніпропетровщині за ініціативою Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування у рамках реалізації проекту U-LEAD З Європою, старости об’єднаних громад одинадцяти областей України обмінялися досвідом з розвитку своїх територій.


Про управлінські інструменти своєї діяльності розповіли старости з Дніпропетровщини, Полтавщини, Вінниччини та Донеччини. Своїми здобутками у вирішенні управлінських та житлово-комунальних питань, а також методами створення нових робочих місць поділилися старости Черкащини, Донеччини та ряду районів Дніпропетровщини.
- Сьогодні на старосту покладаються великі завдання і відповідальність. Він не лише представляє у громаді відповідну територію, а й вирішує нагальні питання розвитку усіх населенних пунктів старостинського округу. Тому староста громади – це, насамперед її лідер, який користується авторитетом у своїх земляків і здатний відстоювати їх інтереси на усіх рівнях влади. Засадами успіху старост є використання кращого європейського досвіду та порад фахівців, вміння раціонально використовувати ініціативу жителів як механізм владних повноважень, консолідувати їх для реалізації найважливіших проектів, - підкреслила Олена Тертишна, директор Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування - Для того, щоб робота старости була більше ефективною, ми підготували для учасників конференції методичний порадник старости - План дій старости: 10 кроків успішного старту
- Сьогоднішня конференція без сумніву є надзвичайно корисною для усіх її учасників. Наш старостинський округ має значний досвід у реалізації інфраструктурних проектів. За короткий час на нашій території реалізовано дуже значний обсяг робіт. І нам є, чим пишатися. Але досвід наших колег змушує замислитися про нові ініціативи і проекти. Упевнений, що так само думають і інші мої колеги. Поки дехто вагається, чи варто об’єднуватися, ми розвиваємо наші села і покращуємо якість життя своїх земляків, - зауважив Володимир Оберемок, староста Солонянської громади Дніпропетровщини.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia