Бесплатные шаблоны Joomla

Учасники науково-практичної конференції «Староста – лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади», що проходить на Дніпропетровщині за ініціативи Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування в рамках програми U-LEAD з Європою, ознайомилися з досвідом роботи Степнянського старостинського округу Слобожанської об’єднаної територіальної громади.


- Наша громада однією з перших в Україні подала документи на створення ОТГ, відкрила перший у державі Центр надання адміністративних послуг та заснувала власний центр сімейної медицини. Зроблено дуже багато. Позитивні зміни відбулися у всіх населених пунктах Слобожанщини. Як наслідок, Мінрегіон визнав нас лідерами рейтингу спроможності громад. Це є яскравим прикладом того, що українські села мають усі можливості для успішного розвитку, - зазначив голова Слобожанської ОТГ Іван Камінський.
У Степовому гості з 11 регіонів України ознайомилися з роботою Центру безпеки, побували у відремонтованій сільській школі та на будівництві сільського дитячого садка.
- За два роки нашого життя в громаді на старостинському окрузі проведено вуличне освітлення, реконструйовано сільський будинок культури та Центр безпеки, відремонтовано школу та дитячий садок, приведено до ладу дороги, впорядковано територію села. Про такий обсяг робіт і достатнє фінансування раніше ми навіть не мріяли. Об’єднання дозволило швидко і якісно розвивати інфраструктуру нашого села, фактично давши йому шанс на нове життя - зауважила староста Степового Євгенія Корінна – Тепер у нас почали народжуватися діти, створення нових робочих місць дає роботу молоді. Колись безперспективне село стало процвітаючим. Все це завдяки децентралізації.

   

mat gr

   

recomend

   

korusni posulannya

   

Дніпропетровський центр розвитку місцевого самоврядування

admin@officereform.dp.ua