Бесплатные шаблоны Joomla

Учасники науково-практичної конференції «Староста – лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади», що проходить на Дніпропетровщині за ініціативи Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування в рамках програми U-LEAD з Європою, ознайомилися з досвідом роботи Степнянського старостинського округу Слобожанської об’єднаної територіальної громади.


- Наша громада однією з перших в Україні подала документи на створення ОТГ, відкрила перший у державі Центр надання адміністративних послуг та заснувала власний центр сімейної медицини. Зроблено дуже багато. Позитивні зміни відбулися у всіх населених пунктах Слобожанщини. Як наслідок, Мінрегіон визнав нас лідерами рейтингу спроможності громад. Це є яскравим прикладом того, що українські села мають усі можливості для успішного розвитку, - зазначив голова Слобожанської ОТГ Іван Камінський.
У Степовому гості з 11 регіонів України ознайомилися з роботою Центру безпеки, побували у відремонтованій сільській школі та на будівництві сільського дитячого садка.
- За два роки нашого життя в громаді на старостинському окрузі проведено вуличне освітлення, реконструйовано сільський будинок культури та Центр безпеки, відремонтовано школу та дитячий садок, приведено до ладу дороги, впорядковано територію села. Про такий обсяг робіт і достатнє фінансування раніше ми навіть не мріяли. Об’єднання дозволило швидко і якісно розвивати інфраструктуру нашого села, фактично давши йому шанс на нове життя - зауважила староста Степового Євгенія Корінна – Тепер у нас почали народжуватися діти, створення нових робочих місць дає роботу молоді. Колись безперспективне село стало процвітаючим. Все це завдяки децентралізації.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia