Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

20 вересня 2017 року Дніпропетровським центром розвитку місцевого самоврядування проведено відео-нараду з представниками об'єднаних територіальних громад області, які відповідають за впровадження інфраструктурної субвенції та потребують додаткових консультацій щодо реалізації проектів.
Зокрема, запрошені на відеонараду, були поінформовані, що станом на 20 вересня комісія при Мінрегіоні погодила 1587 інфраструктурних проектів об’єднаних громад, які будуть реалізовані до кінця поточного року за кошти відповідної державної субвенції. Загальна вартість погоджених проектів складає майже 1,3 млрд грн або 86% від запланованих коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ на 2017 рік.

 

Повний список громад, які ще не подавали проекти на розгляд Комісії, постійно оприлюднюється Мінрегіоном. На Дніпропетровщині усі громади уже розробили і подали на засідання комісії Мінрегіону відповідні проекти. Тепер стоїть завдання їх вчасної та ефективної реалізації.
Держава постійно надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій. Для цього у Державному бюджеті на 2017 рік передбачено 1,5 млрд грн. Ці кошти спрямують на розвиток інфраструктури 366 об’єднаних громад, створених у 2015-2016 роках.
Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад врегульовано постановою Кабінету Міністрів України № 200 від 16 березня 2016 року.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia