Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Елена Тертышная та експерт з децентралізації Дніпропетровського ЦРМС Ольга Киреева провели вебінар для обєднаних територіальних громад області , до яких надійшла пропозиція від сусідніх рад щодо приєднання.


Відповідно до частини 8 ст. 8-1 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», у разі прийняття сільською, селищною радою рішення про приєднання до об’єднаної територіальної громади голова сільської, селищної об’єднаної територіальної громади звертається до Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласної державної адміністрації з пропозицією звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення додаткових виборів депутатів сільських, селищних рад від територіальної громади, що приєдналася, в установленому законом порядку.
Згідно ч. 9 ст. 8-1 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласна державна адміністрація протягом 10 робочих днів з дня отримання рішення про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади у разі його відповідності висновку, передбаченому частиною п’ятою цієї статті, звертається до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення додаткових виборів депутатів сільських, селищних рад від територіальної громади, що приєдналася.
Про таке звернення Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласна державна адміністрація одночасно інформує Верховну Раду України, Верховну Раду Автономної Республіки Крим, відповідні обласні ради, відповідні ради, що прийняли рішення про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади.
Учасники вебінару, проведеного Дніпропетровським ЦРМС, презентували рішення щодо приєднання суміжних рад, отримали відповіді на актуальні питання щодо уточнення процедури, термінів прийняття необхідних рішень про ініціювання, розгляд пропозицій, підготовки проектів рішень, подання рішень на розгляд обласної державної адміністрації.
Під час семінару було сформульовано потребу в додаткових роз’яснювальних (просвітницьких) заходах для сільських і селищних рад Криничанського, Нікопольського та Покровського районів, де заплановані практичні виїзні семінари з цього питання.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia