Расширения Joomla 3

Спільно з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією в рамках святкової конференції, присвяченої 5-річчю створення ЦНАПів у Дніпропетровському центрі розвитку місцевого самоврядування відбулася презентація Компоненту 2 Програми «U-LEAD з Європою» на підтримку ефективних Центрів надання адміністративних послуг, присвячена п’ятій річниці їх створення в Україні та на Дніпропетровщині.

 

Презентував компоненту представникам об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини експерт Програми «U-LEAD з Європою» Роман Матвійчук (Roman Matviichuk). Він ознайомив присутніх з моделями та підходами організації надання адмінпослуг в ОТГ, які відпрацьовуються у початковій фазі програми, розповів про роботу вже відкритих ЦНАП в Україні.


- Початкова фаза Програми передбачає інституційну підтримку Центрів надання адмінпослуг, їх зовнішнє та внутрішнє оздоблення і програмне забезпечення, створення мобільного та віддаленого робочих місць, навчання персоналу Центрів. Загальною ж метою усіх цих дій є створення багаторівневого, прозорого та підзвітного управління, здатного оперативно реагувати на потреби громадян, - зазначив Роман Матвійчук.


- Створення Центрів надання адміністративних послуг населенню – це важливий крок на шляху взаємодії влади та громади, який робить владу ближчою та зрозумілішою для людей. Приходячи у ЦНАП громадянин має бути упевненим, що йому не доведеться оббивати пороги владних кабінетів заради єдиної довідки. Його має зустріти привітний, ввічливий, досвідчений фахівець, здатний допомогти людині у вирішенні його потреби. Це і європейський принцип обслуговування клієнтів, - наголосила директор Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.


Учасники презентації отримали ґрунтовні відповіді на запитання щодо конкурсного відбору заявок ОТГ в рамках конкурсу Компоненту 2 на підтримку процесу створення ефективних Центрів надання адміністративних послуг та на інші хвилюючі їх питання.
Дніпропетровський центр розвитку місцевого самоврядування

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia