Бесплатные шаблоны Joomla

На сьогоднішній день по області вже передано 514 закладів, серед яких: загальноосвітні школи, позашкільні заклади освіти, бібліотеки, клуби, будинки культури, дитячі заклади, спортивні школи. До кінця року планується передати ще 60 закладів.
У зв’язку з цим Дніпропетровський центр розвитку місцевого самоврядування отримує чимало запитань від територіальних громад щодо процедури передачі. З роз’ясненням з цього питання перед журналістами регіону виступив юрисконсульт Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування Віталій Коновалов.


- На жаль, чинне законодавство України не містить чіткого алгоритму дій щодо самого процесу передачі майна. Відтак цей процес потребує постійного юридичного супроводження. Передача майна відбувається за актом приймання-передачі після прийняття відповідних рішень місцевими радами, - зауважив Віталій Коновалов.


При цьому, за словами юрисконсульта Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування, необхідність передачі об’єктів визначається індивідуально в залежності від їх призначення та кола отримувачів послуг. Так лікарні здійснюють обслуговування мешканців всього району, у тому числі й мешканців об’єднаної територіальної громади, тому їх передача не буде доцільною та обґрунтованою. У свою чергу передача навчальних закладів, шкіл та ФАПів до власності об’єднаної територіальної громади є обґрунтованою та виправданою.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia