http://nachodki.ru/

За ініціативою Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, у вересні-жовтня 2017 року за сприяння Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO проведено дистанційний курс "Децентралізація: освітній простір громади", учасниками якого стали 180 представників освітньої сфери 34 громад області. Регіональними партнерами курсу виступили департамент освіти Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровська обласна рада та Дніпропетровський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України.


19 жовт
ня 2017 року Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування спільно з регіональними партнерами курсу провів семінар за участі керівників структурних підрозділів виконкомів громад, що відповідають за розвиток освітньої сфери,та якому підведено підсумки дистанційного курсу та презентовані концепції розвитку опорний шкіл та освітньо-культурно-спортивного простору громад області. Учасники дистанційного курсу отримали сертифікати про підвищення кваліфікації, які вручив директор ДРІДУ НАДУ Сергій Серьогін.


Експерт з децентралізації Дніпропетровського ЦРМС Ольга Кірєєва та директор Дніпропетровського ЦРМС Олена Тертишна презентували тенденції формування освітнього простору громад в контексті реалізації Стратегії децентралізації Дніпропетровщини.
Керівники відділів освіти громад презентували та обговорили розроблені в рамках дистанційного курси концепції розвитку освітнього простору, а також на основі презентації начальника відділу соціально-гуманітарного розвитку Солонянської ОТГ Ірини Грекової щодо нового закону України про освіту обговорили питання "Як громада може змінити школу, імплементуючи новий закон".
Довідково: громади Дніпропетровщини на Ярмарок добросусідства, що відбудеться 27 жовтня 2017 року подали майже 60 проектів, 22 з яких - проекти , реалізовані у сфері розвитку освітнього простору громад.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia