nachodki.ru интернет-магазин

23380412 547118285630710 2350661302038446204 n29 жовтня 2017 року відбулися перші вибори голови та депутатського корпусу Широківської ОТГ, до складу якої увійшли 16 населених пунктів, на території яких мешкають більше 13,5 тис.жителів.
9 листопада 2017 року відбулася перша установча сесія ради Широківської ОТГ. Головою громади мешканці обрали Олександра Кокула. На першій сесії ради громади на посаду заступника Широківського селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету депутатами підтримана кандидатура Ігоря Сагури, та Алли Краснової – на посаду секретаря селищної ради.


Також на першій сесії було створено постійні комісії, затверджено склад виконавчого комітету та прийняті рішення про початок реорганізації Благодатнівської та Шестірнянської сільських рад шляхом приєднання до Широківської селищної ради.
Депутати затвердили Регламент новоствореної ради, прийняли рішення про порядок виконання бюджетів рад громади до кінця поточного року та ще ряд організаційних питань забезпечення діяльності ради.
Вітаючи жителів Широківської громади з першим кроком на шляху успішного розвитку, директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою", Олена Тертишна підкреслила, що створення спроможної, заможної й щасливої громади – справа усіх її мешканців. «Ви маєте відчути себе справжніми господарями своєї громади і зробити все можливе й неможливе, аби Широківщина стала гордістю Дніпропетровщини. Упевнена, що так і буде, адже для цього є усі підстави!»

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia