Бесплатные шаблоны Joomla

23376559 547426898933182 5620913659900790044 nДесять сільських рад Синельниківщини, які об’єднували 47 населених пунктів та понад 11 тисяч місцевих жителів, створили єдину територіальну громаду з адміністративним центром у селі Раївка. 
Вітаючи депутатів новоутвореної Раївської сільської ради з початком їх повноважень та проведенням першої установчої сесії, Юрій Мартиненко, який був обраний 29 жовтня 2017 року Раївським сільським головою, зазначив, що найголовнішим завданням депутатського корпусу та виконавчого комітету ради громади є реалізація тих завдань, які поставили перед новою командою земляки.


Йдеться про розвиток комунальної інфраструктури та формування транспортної логістики, про вирішення питань водопостачання, водовідведення та реконструкцію очисних споруд, про встановлення вуличного освітлення в усіх населених пунктах ОТГ, про капітальній ремонт доріг, освітянських та медичних закладів, і ще про багато інших нагальних питань розвитку територій. Проблем, які потребують невідкладного вирішення, у громаді накопичилося чимало, тому їх треба вирішувати максимально оперативно. А отже депутатам треба працювати зосереджено й відповідально.
- У раївців був час переконатися в тому, що децентралізація дає не лише потужну фінансову підтримку, а й сили та упевненість тим, хто прагне змін. Наші об’єднані громади успішно розвиваються. Раївська ОТГ може дуже швидко посісти гідне місце серед спроможних громад Дніпропетровщини, - зауважила директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за сприяння Програми «U-LEAD з Європою», Олена Тертишна. - Для цього потрібна злагоджена робота депутатського корпусу ради та її виконавчого комітету. 
В ході установчої сесії депутати затвердили структуру виконавчого комітету, обрали секретаря сільради, поклали обов’язки сільських старост та розглянули низку важливих організаційних питань.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia