Здесь нашел интересный обзор

23561346 549019875440551 6502635902732907011 nУ рамках Форуму місцевого розвитку Павлоградського району відбулось засідання круглого столу «Використання методології МРГ задля досягнення сталого розвитку організацій громад» проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ». У роботі форуму взяли участь представники обласної та районної влади, сільські голови, активісти територіальних громад.
Підсумовуючи роботу ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН, яка реалізовувалася протягом чотирьох років, координатор проекту Олена Харченко зауважила, що завдяки проекту територіальні громади району освоїли методику проектної діяльності, навчились об’єднуватись для вирішення важливих питань і отримувати позитивні результати. Проект покращив інфраструктуру громад-учасниць, підняв на якісно новий рівень взаємовідносини між громадою, владою, міжнародною спільнотою та бізнесом. Саме досвід МРГ, набуті навички спонукали успішно розвивати проектний менеджмент на території району, брати участь у різноманітних вітчизняних та міжнародних фондах, проектах та конкурсах.


За вагомий особистий внесок у розвиток партнерських відносин і проектної діяльності, підтримку громадських ініціатив та активну участь у реалізації мікропроектних пропозицій територіальних громад активісти проекту отримали відзнаки та грамоти.
За результатами конкурсного відбору, в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», Павлоградський ресурсний центр визнаний одним із кращих ресурсних центрів регіону, в результаті чого отримав для поліпшення роботи центру нові технічні засоби: принтер, ноутбук та фотокамеру.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia