http://nachodki.ru/

23472189 549039478771924 7665508502640139164 nДо кінця року до них приєднаються ще три. Це не просто один з кращих показників в Україні. Насамперед, це десятки сіл регіону, мешканці яких відчули реальні зміни на краще. На цих територіях ремонтують дороги, медичні заклади, дитячі садки й школи, облаштовують центри з надання адміністративних послуг, будують житло для спеціалістів. 
Ці та інші досягнення об’єднаних громад області презентували на громадських зборах села Олександрівка Широківського району директор Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за сприяння Програми U-LEAD, Олена Тертишна та експерт Центру з децентралізації Ольга Кірєєва.


- Якість життя в сільських об’єднаних громадах вже зараз практично не відрізняється від міського рівня. Сюди за власною ініціативою їдуть молоді спеціалісти, оскільки отримують і гідну заробітну плату, і житло. Впровадження сучасних технологій, відкриття спортивних майданчиків та закладів культури повертає в оновлені села молодь. Це те, про що мріяли селяни роками. Децентралізація зробила ці мрії реальністю. Тому сумно бачити села, які не наважуються на такі кардинальні зміни у своєму житті. Треба думати про майбутнє і свого села, і своїх дітей, - наголосила Олена Тертишна.
Селяни ставили багато запитань виступаючим, з’ясовували наскільки спроможною може бути не центральна садиба громади, а приєднане до неї село.
Олена Тертишна та Ольга Кірєєва були настільки переконливими, що 120 із 146 учасників громадських слухань підтримали рішення приєднати до сусідньої Гречаноподівської територіальної громади.
Селяни доручили сільській раді розпочати процедуру приєднання.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia