nachodki.ru интернет-магазин

23517944 549550385387500 135583719034879610 nГолови ОТГ Чернігівщини ознайомилися з роботою Слобожанської об’єднаної громади, яка однією з перших доєдналася до процесу децентралізації і за два роки стала лідером рейтингу спроможності громад України. 
Голова Слобожанської громади Іван Камінський показав гостям нещодавно відкритий Центр безпеки, який дозволяє власними силами за лічені хвилини ліквідувати загоряння у будь-якій точці громади. Побували чернігівчани у Степнянській загальноосвітній школі, у якій прагнуть працювати досвідчені педагоги з усієї області та намагаються потрапити учні із обласного центру. Завітали до слобожанського дитячого садка «Дивоцвіт», облаштуванню та педагогічному складу якого позаздрили б і деякі міські дошкільні заклади. Тут є усі можливості для гармонійного розвитку малюків – дитяча тренажерна зала, художня майстерня , міні-музей українського побуту.


Експерт Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Ольга Кірєєва розповіла гостям про методичну та практичну допомогу, яку надає Центр усім ОТГ області, про семінари, тренінги, конференції, організовані Центром. Проведений наприкінці жовтня Ярмарок добросусідства продемонстрував успішність громад Дніпропетровщини та їхню готовність для реалізації масштабних інфраструктурних проектів.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia