Бесплатные шаблоны Joomla

Комісія при Мінрегіоні погодила вже 1957 інфраструктурних проектів 366 об’єднаних громад. Ці проекти і програми будуть реалізовані в громадах до кінця цього року за кошти відповідної державної субвенції. 
Нерозподіленими між проектами громад залишається 17 млн грн, або 1 % від запланованих на 2017 рік коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ. 
Як повідомлялося, держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій. Для цього у Державному бюджеті на 2017 рік передбачено 1,5 млрд грн. Ці кошти спрямують на розвиток інфраструктури 366 об’єднаних громад, створених у 2015-2016 роках.


Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад врегульовано постановою Кабінету Міністрів України № 200 від 16 березня 2016 року.
За рахунок коштів інфраструктурної субвенції громади Дніпропетровщини у 2017 році реалізували проекти у різноманітних сфераз свого розвитку. Пропонуємо вашій увазі відеофільм, підготовлений Дніпропетровським ЦРМС за сприяння Програми "U-LEAD з Європою" про проекти, реалізовані у сфері освіти.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia