Интернет-магазин nachodki.ru

23473260 549855098690362 1529983213648058329 nНезабутні враження залишилися у голів ОТГ з Чернігівщини після знайомлення з Петриківською об’єднаною громадою. Родзинка Придніпров’я з кожним роком стає все красивішою, реалізуючи все нові і нові проекти інфраструктутрного розвитку громади. 
Чернігівчани оглянули паркову зону селища, дитячий садок та опорну школу, спробували оволодіти майстерністю Петриківського розпису.
- Петриківська громада не так давно приєдналася до командиоб'єднаних громад Дніпропетровщини. Проте ця громада має досвід роботи з міжнародними проектами, а ініціативи селищної ради завжди знаходять підтримку у жителів. Тому я переконана, що вже найближчим часом Україна почує про нові перемоги Петриківської громади, - вважає директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Олена Тертишна.


На згадку про Петриківщину гості, крім корисного досвіду та цікавих вражень, везуть на Чернігівщину ще й власноруч намальовані листівки з традиційним калиново-квітковим орнаментом.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia