Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

26196027 574087862933752 317032076701604072 nДиректор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за сприяння Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону, Олена Тертишна разом з експертом з питань впровадження муніципальних послуг Оленою Гладкою провели виїзний семінар в Солонянській ОТГ щодо  формування освітньо-культурно-спортивного простору громади.

В рамках семінару презентовано досвід Солонянської громади щодо створення та організації роботи  першого в Україні сільського інклюзивно-ресурсного Центру . Створення ІРЦ є важливим кроком у формуванні сучасної системи кваліфікованого супроводу дітей з особливими освітніми потребами протягом навчання від 2 до 18 років, наданні консультацій з питань організації інклюзивного навчання серед педагогічних працівників та сімей, які виховують дітей з особливими освітніми потребами.

В ІРЦ передбачені кімнати для індивідуальної корекційної роботи логопедів, практичного психолога, дефектолога.   Основою архітектури Центру є безбар’єрність: відсутність сходів, порогів, вхідні двері, які відчиняються автоматично дозволять відвідувачам з обмеженими руховими можливостями вільно пересуватися приміщенням установи.

У  закладі обладнана ресурсна кімната, яка містить кілька зон: корекційно-розвиткову – для занять з вузькопрофільними спеціалістами, соціально-адаптаційну – для здобуття побутових  навичок, ігрову, яка  оснащена комп’ютерним обладнанням, інтерактивною пісочницею, для того щоб діти могли найбільш розширено використовувати свої можливості.  Це лише частина психолого-педагогічної підтримки, яку надаватимуть спеціалісти установи.

Задля фізичного розвитку дітей в установі облаштували кімнату лікувальної фізкультури. Особливістю центру є його  інтерактивна підлога.  За допомогою сучасних цифрових технологій зображення відбивається на долівці і створює віртуальний «килим».

Пріоритетним напрямком роботи ІРЦ є всебічна підтримка родин, які виховують особливих дітей. Адже кожна дитина  повинна мати своє місце у житті, почуватися потрібною і впевненою. І справа  кожного з нас простягнути їй руку дружби, розділити з нею її тривоги, проблеми, створити умови для повноцінного життя.

 

 

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia