nachodki.ru интернет-магазин

26219569 574579346217937 8012853097781333599 n10 січня, у Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за сприяння Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону, спільно с Дніпропетровською ОДА провели семінар для новостворених ОТГ.

Після прогресивного рішучого кроку утворення нової об’єднаної територіальної громади з’являється ряд питань, допомогти та проконсультувати у вирішенні яких покликані експерти ЦРМС на чолі з Директором – Оленою Тертишною. Таким чином, будується план дій громади, що матиме різні аспекти та веде за собою створення ряду перших проектів.

Адаптація діяльності в умовах створення об’єднаної територіальної громади. Організація робочого процесу для органів місцевого самоврядування в новоутвореній громаді. Перспективи розвитку новоутворених ОТГ та порядок добровільного приєднання. Такі теми розкрила експерт з децентралізації Ольга Кірєєва.

На питання трудового законодавства та кадрової роботи в новоутвореній громаді відповідав юрист Дніпропетровського ЦРМС Віталій Коновалов.

Інструменти розвитку спроможності ОТГ презентував до вивчення експерт з регіонального розвитку Ігор Мамонов.

Тему стратегій секторального розвитку новоутворених громад висвітлила експерт з муніципальних послуг Олена Гладка.

Представники новостворених об’єднаних територіальних громад визначилися неабиякою активністю під час навчально процесу. Презентації експертів доповнювалися активними дискусіями, жвавими реакціями та щирим бажанням дізнатися, як же дійсно працювати надалі.

Родзинкою тренінгу став виступ старости Волоського старостинського округа Новоолександрівської ОТГ Андрія Пінчука. Такий обмін досвідом несе не лише прикладний характер інформації від практика, факт наявності старост, що можуть та готові ділитися робочими деталями та «лайфхаками» з життя громади означає, що Дніпропетровщина рухається вірним напрямом та успішно втілює в життя реформу децентралізації.

Активно, продуктивно та грамотно рухаємося далі!

 

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia