Скачать бесплатные шаблоны Joomla

26219621 574628692879669 7608307023244696793 n11 січня, у Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за сприяння Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону, спільно з ДніпроОДА та ДОАОМС провели семінар на тему «Інвентаризація» та моніторинг процесу децентралізації в розрізі районів області. Місце Дніпропетровщини в загально-національному рейтингу».

 В контексті тематики та головних акцентів тренінгу, було запрошено голів сільських рад Криворізького та Верхньодніпровського районів.

«Впровадження перспективного плану формування спроможних територій громад Дніпропетровської області та формування ОТГ» - саме за такої теми розпочала тренінговий захід експерт з децентралізації Ольга Кірєєва. Також експертом було описано процедуру формування ОТГ та порядок добровільного приєднання до діючих ОТГ.

Важливі аспекти діючого законознавства щодо впровадження адміністративно-територіальної реформи та децентралізації влади зазначив юрист Дніпропетровського ЦРМС Віталій Коновалов.

Друга частина інтелектуально насиченого дня була присвячена глобальним питанням стратегії децентралізації Дніпропетровщини (регіональний аспект реалізації 12 секторальних напрямів реформи), які розкрила Ольга Кірєєва.

А візуальна презентація та чіткі факти від Директора Дніпропетровського ЦРМС Олени Тертишної з приводу спроможності ОТГ Дніпропетровської області (рейтинг КМУ за 2017 рік) не мали залишити сумнівів з приводу доцільності втілення реформи децентралізації на Дніпропетровщині та чіткого вектора створення ОТГ у тих громад, які стоять на порозі змін.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia