Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

26856082 1426842077438963 1833581729 nСьогодні на обласному радіо відбулася зустріч директора Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування Олени Тертишноі з директором Суспільного "Радіо Дніпро" та водночас ведучою програми "Відкрита студія" Іриною Івахнено. Мова йшла про реалізацію регіональної секторальної стратегії «Культура. Творча громада».

Першою подією реалізації секторальної стратегії стала Децентралізаційна різдвяна коляда – відкритий фестиваль-конкурс різдвяно-новорічної атрибутики та вертепів «Рідзвяна зірка», що пройшов 12 січня, на Дніпропетровщині у Софіївському центрі творчості Софіївської об’єднаної громади гостинно відчинив двері для 18 творчих колективів з 15 обєднаних територіальних громад регіону.

Як зазначила директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» Олена Тертишна, фестиваль проведено за ініціативою Дніпропетровського ЦРМС спільно з Софіївською об’єднаною територіальною громадою.

«У цьому році вперше в нашій області й Україні стартує децентралізаційний фестиваль «Різдвяна коляда» об’єднаних територіальних громад. Він має на меті демонстрацію творчого розвитку об’єднаних територіальних громад. Так, у них відбулися дуже великі зрушення в економіці: у них збільшилися бюджети, відремонтовано й збудовано нові дороги, школи, дитячі садочки, створено кооперативи. Але без творчого розвитку культури це був би не повний аспект результатів децентралізації, які отримали ОТГ. Тому ми, спільно з Софіївською ОТГ, ініціювали проведення саме такого різдвяного фестивалю», - сказала Олена Тертишна.

У фестивальному дійстві взяли участь як новостворені громади (деякі ОТГ зареєструвалися у грудні 2017!), так і ті, що вже мають досвід близько двох років.
Крім того, як зазначила Олена Тертишна, за ініціативою Дніпропетровського ЦРМС у січні буде сформовано графік проведення Децентралізаційних фестивалів в громадах Дніпропетровщини у 2018 році. Планується, що такі мистецькі презентації творчих досягнень громад відбуватимуться кожного місяця.

Програму "Відкрита студія" слухайте завтра, 17 січня, о 12.20 на хвилях ФМ 87,5 Суспільного "Радіо Дніпро"

 

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia