Скачать бесплатные шаблоны Joomla

26991589 577697235906148 7058127701274346602 n18 січня 2018 року відбувся веб-семінар для ОТГ Дніпропетровщини щодо розробки паспортів інвестиційного розвитку.

Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за сприяння Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону України провів вебінар зі спеціалістами з економічного розвитку 8-ми об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини: Широківської, Васильківської, Криничанської, Софїївської, Покровської, Межівської, Царичанської і Томаківської щодо розробки паспортів інвестиційного розвитку ОТГ які плануються для презентації на регіональному форумі «SMART-Громада».

Інвестиційний паспорт є джерелом необхідної інформації для інвестора, який зацікавився особливостями ділового середовища конкретної території. Такий документ є свого роду аналітичною базою для формування у потенційного інвестора правильного уявлення про інвестиційну привабливість громади, в який він має намір вкласти грошовий капітал.

Як зазначила директор Центру Олена Тертишна, у 2018-му році буде проведено 4 регіональних форуми які будуть доповнювати один одного і вийдуть на кінцеву мету: формування інвестиційно привабливої громади в регіоні.

Інвестиційна привабливість громади – це показник, який відображає вигідність або невигідність вкладення грошових коштів в даний економічний район. Даний показник відображає ступінь економічного, законодавчого, політичного, соціального і фінансового розвитку галузі інвестування. Важливо, що саме привабливість визначає напрямок потоків інвестицій (куди більше йде вкладів – в регіон або з нього), руху інтелектуальних ресурсів (тобто обмін людськими ресурсами, які мають потрібні знання для якоїсь галузі), рівень інфляції, а також багато інших економічних чинників інвестиційної привабливості.

Радник з питань муніципальних послуг Олена Гладка надала чітко структуровані вимоги щодо створення інвестиційного паспорта. Головною ідеєю створення такого документа – подача громади у максимально вигідному та привабливому ракурсі як для вже існуючих донорів, так і для потенційних інвесторів. Проте важливо, зазначає радник Олена Гладка, позиціонувати себе не як громаду, що просить гроші, а як партнера, що готовий до плідної співпраці та досягнення максимальних спільних результатів. 

 

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia