Шаблоны Joomla здесь

Амбулаторія Коломійці Л2Реформи – це зараз саме стабільне, що є в Україні. У грудні 2017 року Президент України підписав закон, що дав старт медичній реформі. Перед громадами постають все нові і нові питання, на які не завжди є готові відповіді.

Для вирішення одного з них 17 січня 2018 року голова Покровської ОТГ Світлана Спажева ініціювала робочу зустріч за участю керівництва райдержадміністрації та районної ради, медичного активу району, голів сільських та селищних рад. На зустріч також були запрошені: представник департаменту охорони здоров’я ОДА Роман Стороженко, директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна та радник з питань муніципальних послуг Олена Гладка.

Розглядали актуальне питання щодо формування мережі первинної медицини та передачі на баланс Покровської ОТГ закладів охорони здоров’я не лише як цілісного майнового комплексу, а як діючої системи – зі збереженням цінних кадрів та якості послуг. Такі зміни відкривають можливість вивести медичні послуги на якісно новий рівень.

За рахунок отримання медичної субвенції будуть модернізовані та відремонтовані існуючі заклади охорони здоров’я, а також збудовані нові сучасні амбулаторії, проекти яких вже підготовлено фахівцями Покровської ОТГ. Двері нової сучасної амбулаторії, якої зараз так не вистачає громаді, скоро відчиняться для тих, хто так потребує медичної допомоги!

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia