Шаблоны Joomla 3 тут

26814510 578234902519048 813806932027207143 n19 січня 2018 року Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за сприяння Програми «U-LEADз Європою» та Мінрегіону України приймав у себе в гостях усіх прихильників та партнерів реформи децентралізації  в рамках Дня відкритих дверей.

Директор Центру Олена Тертишна відзначила важливість участі кожного із присутніх у заходах, запланованих у 2018 році,  адже це  інвестиційні, інформаційні партнери, практики, через яких є можливість вийти на більш широкий формат кожного форуму, що презентувався під час Дня відкритих дверей. Одним із головних завдань Дніпропетровського ЦРМС у цьому році – зазначила Олена Тертишна -  є формування регіональних та національних платформ, які б давали максимум результату з питання впровадження реформи децентралізації та демонстрували її переваги.

Так, під час Дня відкритих дверей було презентовано чотири глобальних регіональних форумів   2018 року: «Моя SMART-громада», який буде проведено у першому кварталі 2018 року,  Національний Конгрес старост громад, що відбудеться у травні поточного року на Дніпропетровщині, Форму «Ярмарок добросусідства», який відбудеться у третьому кварталі поточного року та Форум «3D: Децентралізація – Дніпропетровщина - досвід».

Директор ЦРМС Олена Тертишна, яка було модератором Дня відкритих дверей Центру, радники з питань децентралізації (Ольга Кірєєва), муніципальних послуг (Олена Гладка) та регіонального розвитку (Ігор Мамонов)  презентували концепції кожного форуму, а учасники  внесли пропозиції щодо  їх змістовного наповнення та власної участі.

Таким чином, День відкритих дверей, проведений на Водохрещу, став  обговоренням важливих децентралізаційних стратегій регіону та сприяв збільшенню кола партнерів реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia