Скачать бесплатные шаблоны Joomla

червоногр1Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України,  у січні 2018 року реалізує програму семінарів тренінгів для громад з питнаь енергоефективності.

Дніпропетровський ЦРМС ініціював проведення семінарів за моделлю «ресурсоефективного та чистого виробництва» в трьох ОТГ з питань енергоефективності та енергоаудитів об’єктів і подальшого описання техніко-економічного обґрунтування які плануються для реалізації відповідних проектів за рахунок реалізації інфраструктурних субвенцій.

Такими громадами стали Червоногригоріївська селищна ОТГ Нікопольського району, Верхньодніпровська міська ОТГ, Межівська селищна ОТГ, де з 22 січня по 26 січня 2018 року пройдуть подібні семінари.

Перший семінар-тренінг стартував сьогодні , 22 січня 2018 року, на базі Червоногригоріївської селищної ради, де  зібралися керівники усіх бюджетних установ, депутати та проектний актив громади для вивчення інформації щодо застосування енергоефективних технологій.

Семінар дводенний, програма охоплює методику ресурсоефективного чистого виробництва, практику залучення фінансування енергоефективних проектів підприємств різних форм власності від міжнародних фінансових установ, загальні вимоги до підготовки проектної технічної документації та умови фінансування.

Зазначені семінари є практичними. Учасники отримують не лише знання, а й вже детально обговорюють ті проекти громад, які плануються до реалізації надалі – модель навчання з елементами інструментального демонстраційного обстеження показових об’єктів. Так, Черовногригорівська ОТГ визначила три обєкти, що потребують пріоритетного покращення енергоефективності: Червоногригоріївська загальньоосвітня школа І-ІІІ ступенів, Червоногригоріївський селищний будинок культури, Борисівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - які будуть детально проаналізовані на семінарі-тренігу з точки зору енергоаудиту та рекомендацій громаді.

 

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia