http://nachodki.ru/

4a8210344db19d48a6eb226a72b25fb131218482b3789089687c41cbd1622a3a fullВ рамках проекту «Разом до розвитку – активізація місцевих новостворених об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської області в процесі децентралізації та планування розвитку», що реалізується на Дніпропетровщині офісом реформ спільно з польсько-канадською Програмою підтримки демократії, передбачає розробку за участі громад Солонянського та Дніпропетровського районів політик розвитку лідерського та молодіжного потренціалу громад.


Будуть застосовуватися підходи, які були використані раніше в Польщі для розвитку територій за допомогою місцевих лідерів та молоді. 
В дослідженні серед місцевих лідерів візьмуть участь 20 осіб з двох районів, для дослідження серед молоді – 40 осіб з кожного району.
Метою дослідження буде збір інформації, яка буде представляти можливість надавати уявлення про потреби безпосередніх отримувачів послуг громади, а також залучення їх до процесу планування місцевого розвитку. 
Завдання пілотного проекту полягає в підготовці методики дослідження, опрацювання анкет, навчання тих, хто буде проводити опитування, проведення дослідження (серед лідерів та студентів), статистичний аналіз (2 окремих аналізи) і опрацювання результатів дослідження (звіти про дослідження з рекомендаціями для районів). 18 травня ці інструменти оримали громади Дніпропетровського району на тренінгу щодо застосування інструментів методики розвитку лідерських та молодіжних політик громад.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia