Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Logo 2Реформа місцевого самоврядування та децентралізації влади передбачає докорінну зміну якості послуг, які надає влада жителям громад. У цьому плані галузь освіти знаходиться в колі особливої уваги об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини. Адже саме від якості освітніх послуг залежить найголовніше завдання громад як нових адміністративно-територіальних одиниць – розвиток найціннішого багатства країни – людини!


Реформа освітніх послуг передбачає створення опорних шкіл якмісцевих осередків галузевого впливу на розвиток освітніх закладів в громаді. Опорна школа (hub school) – загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів, що надає повну загальну середню освіту, забезпечений кваліфікованими педагогічними кадрами, має сучасну матеріально-технічну і навчально-методичну базу, зручне розташування і забезпечує допрофільну підготовку та профільне навчання, поглиблене вивчення окремих предметів.
Навчання в опорній школі буде вигідно відрізнятися від існуючих закладів освіти, адже і для дітей, і для викладачів створюються кращі умови навчання та викладання. В опорній школі мають бути принаймні 2 класи по 16 учнів в паралелях вище 4-го класу. Опорна школа включає не менше трьох філій. Сукупна кількість учнів має складати не менше 300 учнів.
Головною метою та завданнями діяльності опорної школи є:
- створення єдиного освітнього простору;
- створення єдиної системи виховної роботи;
- забезпечення рівного доступу осіб до якісної освіти;
- створення умов для здобуття особами загальної середньої освіти, впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, поглибленого вивчення окремих предметів, забезпечення всебічного розвитку особи, а також допрофесійного навчання незалежно від місця їх проживання;
- розробка та застосування сучасних педагогічних технологій, апробація освітніх інновацій, що суттєво поліпшують результати навчально-виховного процесу;
- концентрація та ефективне використання наявних матеріально-технічних ресурсів, їх спрямування на задоволення освітніх потреб учнів (вихованців).
Опорна школа здійснює навчання й виховання в інтересах особистості, суспільства, держави, забезпечує охорону здоров’я учнів, створення сприятливих умов для різнобічного розвитку особистості, у тому числі можливості задоволення потреби учнів у самоосвіті, одержанні додаткової освіти.
Офіс реформ підготував відеофільм щодо опорних шкіл в контексті децентралізації влади, який пропонуємо до уваги спільноти.

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia