Бесплатные шаблоны Joomla

13413109 289802764695598 2823745639579769129 nУ більшості областей України за результатами двоетапного конкурсу визначено координаторів Регіональних офісів реформ (РОР). Про це повідомили в Департаменті з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону України.


Нагадаємо, на виконання пріоритетних завдань з реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади, забезпечення системної і комплексної роботи всіх заінтересованих органів у цій сфері, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з міжнародними партнерами – донорами було оголошено конкурс на посади координаторів Регіональних офісів реформ з децентралізації та розвитку. Такі офіси діятимуть в кожній області України. 
За умовами конкурсу, відповідно до узгодженої процедури, попередній конкурсний відбір проводився обласними конкурсними комісіями. До їх складу входили представники обласної державної адміністрації, регіональних відділень асоціацій органів місцевого самоврядування та експерти. Результати попереднього відбору, викладені у протокольних документах обласних державних адміністрацій із виставленими рейтинговими оцінками кандидатам та рекомендаційні листи щодо кандидатур, були спрямовані центральній конкурсній Комісії.
13-15 червня в Києві було проведено 2-й етап відкритого конкурсного відбору (Комісія у складі представників Мінрегіону, партнерів - донорів, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, експертів), за результатами якого визначено фахівців – переможців конкурсу. Найближчим часом їх буде призначено на посади координаторів РОР.
Переможці конкурсу в областях:

1. Волинська
Пархом'юк А.І.

2. Дніпровська
Тертишна О.А.

3. Донецька
Вівдич А.О.

4. Запорізька
Свистун О.І.

5. Івано-Франківська
Панасюк Р.В.

6. Львівська
Корецький В.І.

7. Луганська
Агібалов І.В.

8. Миколаївська
Бойко В.А.

9. Одеська
Молодожен Ю.Б.

10. Полтавська
Балибіна І.В.

11.Рівненська
Сивий Р.П.

12.Тернопільська
Литвинчук В.Ю.

13. Харківська
Баринова Д.С.

14. Хмельницька
Яцковський С.В.

15. Чернівецька
Баб’юк І.О.

З огляду на те, що в деяких областях не вдалося визначити переможців конкурсу, найближчим часом відбудеться засідання Комісії, на якому проведуть додатковий розгляд претендентів з числа зареєстрованих учасників конкурсу. Засідання Комісії проходитиме обов’язково за участі представників відповідних обласних комісій.

Довідково: кандидатів, які взяли участь в конкурсному відборі на посади координаторів Регіональних офісів реформ, але не набрали достатньої кількості балів, пропонується включити до кадрового резерву на посади експертів Регіональних офісів реформ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

   

Navch mat dlia gromad

   

Pershi sesii otg

   

korisni posilania

   

decentralizacia